Домашни производи

Домашни производи

Домашни производи Македонија Насловна Насловна слајдер Спорт, Здравје, ИТ

  Македонскиот фудбалски репрезентативец Езџан Алиоски од редовите на швајцарскиот Лугано, кој есенва има задолжителни настапии е третопласиран на листата на стрелците со девет постигнати погодоци, е интересен за германскиот бундеслигаш Херта.   -Се изненадив кога видов колку ...
Comments Off on БУНДЕСЛИГАШОТ ХЕРТА СЕ ИНТЕРЕСИРА ЗА РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦОТ АЛИОСКИ